מדרגות מעץ

מדרגות העץ מיוצרות במפעל אותו אנחנו מתחזקים כבר למעלה מעשרים שנה. השימוש במגוון עצים מביאים אותנו לעיצוב מדרגות מעץ בצורה מדהימה. אתם יכולים להתרשם מעבודות הרבות אותם התקנו בבתי הלקוחות בעמוד גלריה.
מומחיותינו מגיעה מניסיון רב השנים שהביא אותנו להתנסות עם מבחר רב של עצים. אנו מאחסנים את כל מגוון העצים אצלנו במחסנים כך שהם עוברים תהליך טבעי מסוים שגורם להם להיות מוכנים לעבודה. התהליך למעשה הוא ייבוש טבעי לכלל סוגי העצים כך ששינוי אקלים לאחר הייצור והתקנת מערכת המדרגות בבית הלקוח לא יפגעו במדרגות מעץ שיוצרו במיוחד.
נוסף על כך אנו מקפידים להשתמש אך ורק בעצים משובחים וממוינים. אנחנו בוחרים את העץ המתאים ביותר תוך כדי מתן תשומת לב לבקשות הלקוח והאדריכל המעצב את ביתו.

יחד עם זאת אנו מעניקים בחברתנו שירות של חיפוי מדרגות מעץ מלא. החיפוי מתבצע על גבי מדרגות קיימות מאבן ומקרמיקה מבלי לפרק אותן. חיפוי מדרגות מעץ אינו מגביל בסוגי העץ מהם אפשר להשתמש, לכן ללקוח ישנה בחירה חופשית לגבי העץ בו מעוניין לשלב בביתו. אנו מציעים ללקוחותינו סוגי עצים אקזוטיים שיוכלו ליצור בביתם אווירה מיוחדת באמצעות מדרגות מעץ אגוז אפריקאי, מדרגות מעץ מהגוני, אוקוול דובדבן ועוד. הכנת מדרגות מעץ להרכבה לא נגמרת אך בייצורן אלא יש למרוח עליהן חומרים לשם שמירתן לשנים רבות. לכן, העץ מצופה בשש שכבות של לכה נגד שחיקה, הלכה היא על בסיס מים והיא ידידותית לסביבה.

המדרגות מעוגנות במקומן בעזרת דבקים מיוחדים המיועדים לכך ללא שימוש בברגים. התוצאה היא חיפוי מושלם למדרגות העץ, גימור חלק, נקי המעניק למדרגות מעץ מראה אותנטי. רמת הגימור הגבוהה גורמת למדרגות העץ להשתלב בהרמוניה מושלמת עם רצפת פרקט. כמובן שזה לאחר שאנחנו דואגים להתאים את עץ המדרגות לפרקט כך שהן נראות כיחידה אחת שלמה. בנוסף אנחנו מתקינים מדרגות מעץ המשולבות עם אבן.
בחירת מדרגות מסוג זה מתאימה למקומות שבהם חדרי המגורים מרוצפים באבן וקומת החדרים מרוצפת בפרקט.
הסיבה לכך היא שכך המדרגות משלימות את הרצף שבין הקומות מבחינה פיזית ועיצובית. המדרגות המשולבות מתאימות במיוחד למוסדות ציבור, משום שרמת השחיקה שלהן אפסית. בנוסף אנחנו מתקינים מדרגות מעץ המשולבות עם אבן.
בחירת מדרגות מסוג זה מתאימה למקומות שבהם חדרי המגורים מרוצפים באבן וקומת החדרים מרוצפת בפרקט. הסיבה לכך היא שכך המדרגות משלימות את הרצף שבין הקומות מבחינה פיזית ועיצובית.