חיפוי מדרגות מעץ

ב D.T מדרגות מעץ מייצרים תבניות עץ כדי לחפות את הבטון המדורג הקיים בבית הלקוח. התבניות מדויקות להפליא וניתנות כשירות להזמנת מדרגות. חשוב להדגיש כי אנו לא יוצקים את התבניות אלא בסיס הבטון המדורג מוכן בבית הלקוח ואנו מספקים את תבניות העץ לשטח. אצלנו הלקוח נחשף למבחר רחב של עצים: עץ אלון אירופאי מובחר, אלון אמריקאי , עץ בוק , עץ דוסייה , עץ אגוז אמריקאי, עץ כהה תואם ונגה, עץ וונגה, עץ אור, עץ מהגוני, עץ אגוז אפריקאי, עץ אירוקו. ניתן להתאים את צבע מדרגות העץ לכל סוגי הפרקטים בבית הלקוח. צפו בעבודות שלנו

מדרגות העץ שאנחנו מייצרים משלב את הרום בשיטת עבודה מיוחדת. הרום חודר למדרגה עליונה ולתחתונה כך שנוצר רצף עקבי בהתאמת המוצר. שיטת עבודה גורמת לכך שכל שינוי במדרגת העץ כמו התכווצות או התרחבות לא פוגע במראה הקלאסי של המדרגות. דבר נוסף שאנו מציעים ללקוח הוא היכולת לצפות מדרגות קיימות בעץ, כך שאין צורך בפירוק המדרגות הקיימות והתוצאה הסופית נקיה ויפה.

עיצוב נוסף אותו הגינו לראשונה ב – D.T מדרגות עץ הוא שילוב אבן שיש בתוך המדרגות. אבן השיש תואמת את ריצוף השיש הקיים בבית, ואת הפרקט בקומות העליונות, כך שנוצרת זרימה משולבת בכל הבית. כמו כן, ניתן לשלב בתוך המדרגה אור ( לד) או תאורה היוצאת בצד המדרגה. אנחנו מפלסים ומאזניים את גובה המדרגות במדויק לתשתית בטון. העבודה השוטפת כוללת הגעה לאתר הבניה ונתינת הנחיות מקדימות על מנת ליצור את המוצר באופן מושלם. בבית הלקוח או באתר הבניה אנו מעניקים הסברים והדרכה כיצד לבצע את ההכנות הדרושות על מנת שנוכל להתקין את המערכת.